021

Vzrušuje ma ohnivá žiara roztavenej ocele a rovnako tak rytmické praskanie mojej zváračky. Živí to moju vášeň. Moje ruky s kožou, ktorá za posledné roky ešte viac prácou stvrdla, sa pohybujú s chirurgickou presnosťou a tvarujú kov do niečoho, čo má hodnotu väčšiu, než je hotdnota použitého materiálu. Každá moja jazva a zodratá záplata na mojich monterkách sú dôkazom rokov oddanosti tomuto remeslu, ktoré je pre mňa umením. Zváranie pre mňa nie je len práca; je to vyjadrenie mojej duše; prejav môjho vnútorného ohňa.

Chcem vás pozvať prehliadnuť si niektoré z mojich výtvorov. Ako viete, zváranie je pre mňa vášňou a umením. Do každého kúsku som nalial svoje srdce a dušu a rád by som sa o ne s vami týmto spôsobom podelil. Mám tu zbierku fotografií zobrazujúcich moju prácu, ktorú vám týmto spôsobom s radosťou ukážem. Dúfam, že sa vám budú plody mojej práce páčiť.

Chcete, aby som pre vás vytvoril niečo špeciálne? Stále hľadám nové projekty a nápady, s ktorými by som si zašpinil ruky. Tak si poďme zavolať!