021

acrobat1

Vzdušná akrobacia = risk ?

Vzdušná akrobacia je kombináciou sily, správneho načasovania a pocitu rizika. Existuje pádny dôvod, prečo je vzdušná akrobacia považovaná za jednu z najnebezpečnejších disciplín. Musí to ale tak byť?

Pokiaľ nechcete svoje zdravie a vystúpenie nechať v rukách šťasteny, tak ste na správnom mieste. Táto stránka slúži pre komunitu aerialistov, s cieľom ich vzdelávania, identifikácie rizík a ich následnej prevencie.

Služby

Zlepšite seba a svoju prácu a eliminujte riziko na minimum

Články

Prečo píšeme blog ?

Vzdušná akrobacia si získava čoraz viac priaznivcov po celom svete. Bohužiaľ, existuje len veľmi málo zdrojov informácií a ľudí, ktorí majú skúsenosti v tejto oblasti.
Počas svojej profesionálnej kariéri, sme sa stretli s mnohými menšími, ale aj väčšími chybami pri výbere vybavenia alebo prevedenia rôznych trikov.

Preto sme sa rozhodli podeliť o informácie a skúsenosti prostredníctvom blogu.

Tento blog nemá slúžiť ako ukazovanie prstom na konkrétnych ľudí a ich chyby, ale ako vzdelávanie a zdroj informácií, pre správny výber Vášho budúceho náradia.

Nechceme, aby ste svoje staré vybavenie automaticky vyradili (pokiaľ nepôjde o závažnú chybu), ale aby ste si boli vedomí rizík, ktoré sa s jeho používaním spájajú.

Kontakt

aerialbezpecne.sk
Ul.A.Stodolu 161/10, 971 01, Prievidza

telefón: +421 911 781 066
e-mail: [email protected]

V prípade záujmu môžete tiež využiť nasledujúci kontaktný formulár